O nás

Vítejte u nás ve VINOSTRADA

V rodinném podniku s láskou k vínu, kde osobně vybíráme a především dovážíme kvalitní a chutná vína ze zemí jako je Itálie, Francie, Španělsko, Německo nebo Rakousko.
S našimi vinaři se dobře známe, díky čemuž máme kontrolu nad kvalitou i exkluzivním zastoupením našich vín pro celou ČR. .
Nabídku stovek vín s pochybnou reputací u nás tedy rozhodně nehledejte. My pro vás máme jen taková vína, za kterými si stojíme, a která bychom si sami otevřeli – a že to taky poctivě a pravidelně děláme :-).

Výběr je důležitý

Naše vína jezdíme několikrát ročně osobně vybírat k daným vinařům. Ti nás vždy seznámí s filozofií podniku, procesem výroby i specifiky pěstovaných odrůd. Následuje prohlídka vinic a celého zázemí.

A pak přichází to nejdůležitější – důkladná degustace, kde se rozhoduje. Je to obvykle několikadenní proces, ale vyplatí se. Do nabídky totiž zařazujeme jenom ta vína, která nám chutnají nejvíce.

Díky tomu si můžete být jisti, že se k vám dostane skutečná kvalita vybíraná dle našeho nejlepšího vědomí i svědomí.

Náš
sortiment

Vybíráme širokou škálu vín od bublinkatých oblíbenců až po gurmánské skvosty.
No, mrkněte sami do jednotlivých kategorií:

Jsme tu pro každého milovníka gastronomie

Jste provozní restaurace? Majitel kavárny? Event manager? Nebo prostě jen rádi koštujete se svými milými? Ať je to tak či onak, u nás jste správně. Pro objednávky jen tak na mlsání doporučujeme kouknout na náš e-shop. Pokud máte zájem o větší odběr, určitě nám dejte vědět. Rádi přijedeme a a pobavíme se, s čím můžeme pomoci.

A umíme toho mnohem víc…

Mimo pravidelný přísun radosti v láhvi pro vás dokážeme vykouzlit i něco navíc. Umíme zařídit degustace či masterclass – ať už u vás nebo v samotných vinařstvích.

Pro Vaše obchodní partnery či zákazníky umíme dodat firemní víno. Proškolíme tým, zkonzultujeme váš výběr vín či vytvoříme samotný vinný lístek.

Vína jsou naše láska i hobby a budeme rádi, když vám naše znalosti a zkušenosti budeme moci předat.